Çevreye SAYGI

FÜZE AKÜ sahip olduğumuz en önemli varlığın dünyamız ve dolayısıyla çevremiz olduğu bilinciyle çevreye ve doğaya saygılı üretim yapıyor. FÜZE AKÜ olarak üretim faaliyetlerimiz sonucu oluşan atık miktarını en düşük seviyeye düşürmek, geri dönüşüme kazandırmak, en uygun teknoloji ve yöntem ile çevreye zarar vermeyecek hale getirmek için çalışıyoruz.

Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği (APAK) gereğince geri kazanılabilen hurda akümülatörlerin toplanması konusunda desteklerimizi sürdürüyoruz. Firmamızın sağlamak zorunda olduğu, kanunlarca belirlenmiş çevre uyum yasalarına tamamen uyuyoruz. Çalışanlarımızı çevre bilinci ile donatıyoruz. Yine çalışanlarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak, insan sağlığı için en uygun koşullarda üretim yapmaya gayret gösteriyoruz.

Üretimlerimiz esnasında kullanılan doğal kaynaklarla ham maddeleri en yüksek kullanılabilirlilik çerçevesinde en verimli şekilde kullanmayı hedefliyoruz. Kullandığımız enerji kaynaklarında tasarruf tedbirleri alarak ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz.

Gelişen teknolojileri takip ederek, üretim standartlarımızı her gün geliştiriyoruz. Üretim bandımızı çevreye en az zarar veren sistemlerle yenileyerek donatmaya devam ediyoruz.

Füze AKÜ

Sümer Mah. İzmir Bulvarı No:74 Merkezefendi / DENİZLİ
0 258 261 63 10

Servisler

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cumartesi
    9.00 - 18.00
  • © Füze Akü 2022 | DWT Ajans Denizli Web Tasarım